Dieta Paleo a odchudzanie

Paleolitu diety głównych popularność zyskał wśród wielu grup kulturowych, w tym tych, którzy są aktywne i chcą zmniejszyć  tkanki tłuszczowej, a pobyt silny i budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej. Jest również bardzo popularne wśród tych, którzy przyjęli holistycznego stylu życia i koncentrują się na zapobieganiu chorobom lub zarządzania.

dieta paleo dla kobiet

Główne pojęcia z epoki paleolitu (określane również jako Paleo) dieta jest po prostu jeść prawdziwe jedzenie, unikając fałszywe przetworzonej żywności, które linii isles sklep spożywczy w pudełka, torby i puszki z trwałości dziennika i mnóstwo konserwantów. Mamy tendencję do jedzenia tych niezdrowych opcje „fake żywności” nieświadomie, po prostu dlatego, że są częścią szybki tempie kultury, że żyjemy.

Osób, którzy przestrzegają diety Paleo zrezygnować z cukru, zbóż i większości nabiału bo w jakiś sposób kształt lub formę tych grup żywności są przetwarzane i nie zatwierdzone Paleo żywności. Po więcej informacji o diecie paleo zajrzyj na stronę http://fit-sylwetka.pl/, gdzie znajdziesz wiele przydatnych informacji. Jeśli bezmyślnie jedli dawniej pakowanej żywności, zaczną czuć się po prostu lepiej od razu na diecie Paleo, ponieważ ich ciała będzie do spalania żywności z mniejszym wysiłkiem i trawienie będzie łatwiejsze i ogólnej ich ciała, hormony i metabolizm będzie działać z szybkością lepiej.

Programy żywieniowe, które są podobne do Paleo

Istnieje kilka dietetyków, dietetyka i innych specjalistów opieki zdrowotnej, którzy zintegrować ich programów szkolenia i żywienia część lub większość pojęć z Paleo diet. Innym popularnym programem, który ma podobną ideologią jako Paleo jest Whole30.

Oba te program wyeliminować  przetworzonej żywności, zapewniają przepisy i pomysły posiłek do promowania stabilnego stężenia glukozy we krwi, w niektórych przypadkach waga strata , gut naprawy, zmniejszona  zapalenie i ogólną poprawę metabolizmu. Dieta ketogeniczna również zyskał popularność, ta dieta jest niższa w węglowodany i pozwala mlecznych w przeciwieństwie do Paleo i całe 30 programów.

To ważne, żeby ludzie mieli podstawowa znajomość pojęć dieta przed zobowiązując się do stylu życia jedzenia pod ich zalecenia dotyczące żywienia i granice. Edukacji i wiedzy są siłą napędową do dokonywanie modyfikacji udane stylu życia, takich jak przyjęcia nowego sposobu odżywiania.

Paleo dieta i odchudzanie dla kobiety

odchudzanie z dietą paleoWynik lub sukces jakiegokolwiek programu odżywiania, tym Paleo ma kilka wpływy tym początkowego stanu zdrowia, osoba jest po uruchomieniu programu. Ciało kobiety jest nieco skomplikowane i zawiłe szczególnie skupiając się na hormony.

Kobiety mogą być bardzo wrażliwe na wpływ różnych hormonów w jej organizmie. Wynik każdej diety będzie się różnić w zależności od indywidualnego metabolizmu i aktualnego stanu zdrowia.

Kobiety tarczycy, poziom estrogenów i wydzielanie insuliny są niezwykle wrażliwe na przetworzonej żywności, omówimy te i jak Paleo dieta może mieć wpływ na te konkretne obszary metabolizmu.

Tarczycy może stać się przeciążenia toksynami pochodzącymi z dodatków, substancji chemicznych, barwników lub zapalnych oleje z przetworzonej żywności sad (standardowej diecie amerykańskiej). Gdy Tarczyca staje się nadmiernie z tych toksyn, to nie będzie działać w optymalny poziom i może prowadzić do niskiego zużycia energii, przyrost masy ciała i choroby autoimmunologiczne jak Hashimotos choroby. Dominacji estrogenu jest również pod wpływem szkodliwych składników żywności przetworzonej. Gdy ciało jest estrogen dominującej jest bardzo trudno spadek tkanki tłuszczowej lub zbudować masy mięśniowej masy. Menstruacyjne i menopauzy objawy są gorsze i ryzyko wystąpienia estrogenów związane z nowotworów takich jak rak piersi jest zwiększona.

Insulina jest najbardziej wpływowych hormonów na kontroli wagi. Ciała nie można usunąć niechciane tkanki tłuszczowej, jeśli poziom insuliny spike i objęte przez cały dzień ze względu na spożycie cukru i węglowodanów.

Gdy kolec poziomy insuliny ciała nie można używać jego własne zapasy tłuszczu na paliwo, znany również jako szkolenia organizm do spalania tłuszczu, zamiast insuliny impulsy i krople siła metabolizm polegać na jedzenie dla energii, a nie jego własne zapasy tłuszczu. Może to to bardzo trudne do stracenia  wagi i budowy beztłuszczowej masy mięśniowej.

Tarczycy, dominacji estrogenu i wrażliwość na insulinę mają ogromny wpływ na ciało kobiety, specjalnie jej możliwość skutecznie zarządzać jej waga. Ważne jest, aby zrozumieć szkodliwych skutków, które przetworzone jedzenie, dodatków, substancji chemicznych, barwników, cukrów i szkodliwe tłuszcze i oleje mają na nasz organizm.

Gdy te pokarmy są eliminowane z diety i stylu życia Paleo pełnego cały nieprzetworzonych środków spożywczych jest przyjęte, czasem odpowiedzi insuliny będzie bardziej skuteczna, tarczycy również będzie działać lepiej, a zmniejszy dominacji estrogenu .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *