Diety zderzeniowe są nie tylko niezdrowe, ale także przynoszą niepożądany efekt jo-jo.

Jeśli chcesz, aby twoja dieta była zdrowa na dłuższą metę, a przy okazji stracić kilogram lub dwa kilogramy, jedynym sposobem, aby to osiągnąć jest ścisłe przestrzeganie różnych zasad diety.  Ale nie martw się, nawet utrata wagi z Superfoodami nie musi oznaczać rezygnacji.

Prawdopodobnie będziesz bardziej zaskoczony, jak przyjemne jest schudnąć.  Może zjadłeś już kilka Super Foodów i nie wiedziałeś, jak dobrze robi to twojemu ciału.

Superfoods w walce z otyłością

Mimo, że popularne powiedzenie „wiele nie pomaga wiele” istnieje od dziesięcioleci, można zapomnieć o tym powiedzeniu, jeśli chodzi o Super Foods.  W rzeczywistości, można jeść sporo Super Foods, aby osiągnąć najlepsze wyniki https://www.daburdirect.pl/black-latte/

Chia Samen – The All-rounder Superfood

Małe czarne nasiona są bardziej popularne niż kiedykolwiek i nie bez powodu.  Nasiona szałwii hiszpańskiej (Chia) są super żywnością, którą można wykorzystać na wiele różnych sposobów.

Jeśli chcesz ograniczyć spożycie węglowodanów, na przykład dlatego, że stosujesz plan żywienia o niskiej zawartości węglowodanów, możesz upiec super smaczne pieczywo proteinowe z pomocą nasion Chia.  Ale również w zbożach, jogurcie lub jako budyń Chia Seeds mają dobrą figurę.

Nasiona Chia są naprawdę wszechstronne!  Ponieważ te małe ziarna ogromnie nasycają cię i dostarczają twojemu organizmowi ważnych kwasów tłuszczowych omega-3.

Tłuszcze pomagają ci schudnąć?  Tak!  To zależy od odpowiednich tłuszczów.

Ale także witamina E i antyoksydanty są obecne w wysokich stężeniach w nasionach Chia.  Potas i wapń znajdują się w znacznych ilościach w nasionach Chia Seeds, dając Twojemu organizmowi prawdziwą super bombę odżywczą.

W badaniu przeprowadzonym przez Davida C. Niemana w 2009 r. stwierdzono, że same nasiona Chia nie prowadzą do utraty wagi, ale nasiona Chia mogą pomóc w utracie wagi poprzez zastąpienie mąki lub innych składników nasionami Chia, np. w chlebie, ponieważ są one niskokaloryczne, ale bogate w składniki odżywcze.

Jeśli chcesz schudnąć lub jeśli chcesz dać swojej diecie zdrowego, świeżego kopa, nasion Chia nie powinno zabraknąć w żadnym posiłku!

Podsumowanie:

Nasiona szałwii hiszpańskiej stanowią dobrą bazę dobrych tłuszczów, białka i błonnika, a zawartość węglowodanów jest bardzo niska.  Zalecana jest dawka dzienna nie większa niż 48g.

Cynamon obniża twój poziom cukru we krwi

Superżywność cynamon Druga superżywność jest właściwie znana jako popularna przyprawa w okresie świątecznym.

Cynamon jest super żywnością w swojej klasie.  Twój poziom cukru we krwi z pewnością może pomóc w utracie wagi.

Jeśli regularnie jesz cynamon, możesz nawet obniżyć swój poziom cholesterolu i cukru we krwi.  To spowoduje poszerzenie naczyń krwionośnych i obniżenie ciśnienia krwi.

Cynamon Superfood może mieć również działanie antybakteryjne.  Cynamon Superfood można mieszać w koktajlu, jogurcie, kwarku lub musli.

Ale proszę ich nie mylić, gwiazdy cynamonowe są mniej odpowiednie, jeśli chcesz schudnąć.

Podsumowanie:

Cynamon obniża poziom cukru i cholesterolu we krwi, a także obniża ciśnienie krwi.  Jednak cynamon jest mniej odpowiedni do odchudzania.

Matcha spala twój tłuszcz.

Superfood-matchaZielona herbata Matcha to również bardzo popularne jedzenie wśród Superfoodów.

Zawartość kofeiny w herbacie Matcha jest bardzo wysoka i naprawdę przewyższa każdą inną herbatę zieloną.  Ale nie tylko zauważysz swój stan przebudzenia, ale również zniknięcie różnych rezerw tłuszczu.

Herbata Matcha, zielony cud odchudzania, pozwoli Ci spalić tłuszcz na pełnych obrotach.

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać efekty Matchy, po zajęciach sportowych polecamy herbatę Matcha!  Spalisz do 25% więcej kalorii.

Podsumowanie:

Nie jest tajemnicą, że zielona herbata pobudza spalanie tłuszczu.  Matcha jest uważana za jedną z najlepszych zielonych herbat.

Orzech kokosowy przyspiesza metabolizm

Superfood kokosowyKokos kokosowy jest prawdziwym gigantem metabolicznym.

Ale najlepszą rzeczą w kokosie jest smak.  Więc jeśli masz żarłoczny apetyt na słodycze, kokos może ci pomóc bardzo szybko.  Możesz cieszyć się wodą kokosową i miąższem owocu bez wyrzutów sumienia.

Kokos jest naprawdę niskokaloryczny i można się nim cieszyć w każdej chwili.  Olej kokosowy rzeczywiście topi tłuszcz w brzuchu i metabolizm prawie robi somersault, jak potwierdziły liczne badania.

Do smażenia można również użyć oleju kokosowego.

Jeśli bardzo lubisz kokosy, warto też przed jedzeniem skubnąć łyżeczkę oleju kokosowego.  Ogranicza twój apetyt.

Podsumowanie:

Kokos oferuje wspaniały smak z niewielką ilością kalorii.  Jako przekąska do odchudzania kokos jest bardzo odpowiedni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *